WSPARCIE TECHNICZNE
Zapewniamy wsparcie techniczne w doborze odpowiednich systemów do Twoich potrzeb oraz pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy z systemami zabezpieczeń.
DARMOWA WYCENA
Wycenimy zaproponowane rozwiązania bezpłatnie w kilku wariantach. Sam zdecydujesz jaki system będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
SPRZEDAŻ SPRZĘTU
Ceny sprzętu mamy bardzo konkurencyjne. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami zapewniła nam dogodne rabaty z którymi chętnie się podzielimy z Tobą.
INSTALACJA
Kompleksowe wykonanie obejmuje montaż i uruchomienie systemu. Wieloletnie doświadczenie potwierdzone uprawnieniami, szkoleniami i certyfikatami. Możesz nam powierzyć swoje bezpieczeństwo.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO W NASZYCH RĘKACH!

NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:

Specjalizujemy się w systemach zabezpieczeń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych inwestorów jak i dla przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania zaczyjanąc od projektu, poprzez dobór sprzętu i instalację systemów. Pracujemy na sprzęcie rozpoznawanych producentów dzięki czemu systemy nasze są niezawodne i bezpieczne. Podstawowy zakres naszej działalności to:

 • hideSYSTEMY MONITORINGU WIZYJNEGO
 • hideSYSTEMY ALARMOWE
 • hideDOMOFONY I WIDEODOMOFONY
 • hideINSTALACJE TELEWIZYJNE
 • hideAUTOMATYKA BRAM
 • hideSZLABANY
 • hideINTELIGENTNE BUDYNKI
 • hideSYSTEMY STEROWANIA
 • hideKONTROLA DOSTĘPU
 • hideREJESTRACJA CZASU PRACY
 • hideAUTOMATYKA I INSTALACJE PRZEMYSŁOWE
 • hideINSTALACJE ELEKTRYCZNE

2009

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

80

PROJEKTÓW ROCZNIE

300

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

18690

PODŁĄCZONYCH KABELKÓW :)

NASZE PROJEKTY

20180311_134039_1520862057.jpg

MONITORING WIZYJNY

CCTV
roger_1520862637.jpg

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
satel1_1520862315.jpg

SYSTEMY ALARMOWE

SSWiN
20180311_130458_1520863197.jpg

AUTOMATYKA DOMOWA

AUTOMATYKA DOMOWA
ALARMY
Bazujemy głównie na centralach firmy SATEL. Polski producent systemów alarmowych spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czujniki i detektory tylko renomowanych firm jak SATEL, BOSCH, OPTEX, AVS zapewniają minimalizację fałszywych alarmów i bezproblemową pracę systemu.
AUTOMATYKA BRAM
Montujemy automatykę w bramach wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych oraz w bramach garażowych. Bazujemy tylko na najlepszej automatyce włoskich producentów NICE, FAAC, BENINCA, LIFE. Zapewnia to bezproblemową pracę przez długie lata.

Zajmujemy się również automatyką bram przemysłowych szybkobierznych, dokami, szlabanami i innymi systemami wykorzystywanych w dużym natężeniu ruchu.
MONITORING
Bazujemy na systemach telewizji przemysłowej firm: HIKVISION, MWPOWER, DAHUA, KENIK, SAMSUNG, BOSCH. Budujemy systemy IP, oraz AHD/TVI wykorzystując instalacje z przewodem koncentrycznym podnosząc jakość obrazu do jakości cyfrowej.
KONTROLA DOSTĘPU
Łączymy systemy kontroli dostępu z systemami rejestracji czasu pracy. Zapewnia to wygodę dla przedsiębiorców i uproszczenia w rozliczaniu przepracowanego czasu. Systemy te mogą być łączone z monitoringiem wizyjnym lub innymi specyficznymi systemami, które są wymagane w różnych branżach (np. ochrona ESD).
DOMOFONY / WIDEODOMOFONY
Prowadzimy montaż jak i serwis systemów domofonowych i wideodomofonowych u prywatnych klientów, jak i firmach mających wielomieszkaniowe systemy.

Istnieje możliwość zintegrowania systemu wodeodomofonu z systemem monitoringu, dzięki czemu prowadzona jest rejestracja osób korzystających z systemu.
INTELIGENTNE DOMY
Systemy coraz bardziej popularne w nowym budownictwie. Dobrze zaprojektowany system musi ściśle współpracować z instalacją alarmową, monitoringiem wizyjnym i instalacją elektryczną. Każdy klient ma swoje indywidualne oczekiwania, w związku z czym każdy system jest przygotowywany w oparciu o oczekiwania.

O firmie RANER

Firma Raner istnieje od 2009 roku i prowadzi działalność w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu systemów zabezpieczeń. Zajmujemy się obsługą zarówno osób fizycznych jak i firm i instytucji. Dzięki dystrybucji sprzętu tylko renomowanych i znanych firm gwarantujemy niezawodność naszych systemów, co przekłada się na Państwa bezpieczeństwo i komfort użytkowania lokalu. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i najlepszym doborze sprzętu do potrzeb zabezpieczanego obiektu.

Dane kontaktowe

RANER Marek Redmer

ul. Cypiska 37

82-500 Kwidzyn

NIP: 957-085-95-92

tel. +48 607 871 494

e-mail: kontakt@raner.pl

 

Godziny pracy

Nasza praca wiąże głównie z pracą w terenie (na obiektach). W związku z tym prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, bądź uzyskania informacji.

Pracujemy w godzinach:

pon-pt : 8:00 - 16:00

sobota: 8:00 - 13:00

W nagłych przypadkach (awarie) proszę dzwonić również poza godzinami urzędowania.