Prowadzimy montaż jak i serwis systemów domofonowych i wideodomofonowych u prywatnych klientów, jak i firmach mających wielomieszkaniowe systemy. Istnieje możliwość zintegrowania systemu wodeodomofonu z systemem monitoringu, dzięki czemu prowadzona jest rejestracja osób korzystających z systemu.

Montujemy automatykę w bramach wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych oraz w bramach garażowych. Bazujemy tylko na najlepszej automatyce włoskich producentów NICE, FAAC, BENINCA, LIFE. Zapewnia to bezproblemową pracę przez długie lata.Zajmujemy się również automatyką bram przemysłowych szybkobieżnych, dokami, szlabanami i innymi systemami wykorzystywanych w dużym natężeniu ruchu.
Systemy coraz bardziej popularne w nowym budownictwie. Dobrze zaprojektowany system musi ściśle współpracować z instalacją alarmową, monitoringiem wizyjnym i instalacją elektryczną. Każdy klient ma swoje indywidualne oczekiwania, w związku z czym każdy system jest przygotowywany w oparciu o oczekiwania.

O firmie RANER

Firma Raner istnieje od 2009 roku i prowadzi działalność w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu systemów zabezpieczeń. Zajmujemy się obsługą zarówno osób fizycznych jak i firm i instytucji. Dzięki dystrybucji sprzętu tylko renomowanych i znanych firm gwarantujemy niezawodność naszych systemów, co przekłada się na Państwa bezpieczeństwo i komfort użytkowania lokalu. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i najlepszym doborze sprzętu do potrzeb zabezpieczanego obiektu.

Dane kontaktowe

RANER Marek Redmer

ul. Cypiska 37

82-500 Kwidzyn

NIP: 957-085-95-92

tel. +48 607 871 494

e-mail: kontakt@raner.pl

 

Godziny pracy

Nasza praca wiąże głównie z pracą w terenie (na obiektach). W związku z tym prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, bądź uzyskania informacji.

Pracujemy w godzinach:

pon-pt : 8:00 - 16:00

sobota: 8:00 - 13:00

W nagłych przypadkach (awarie) proszę dzwonić również poza godzinami urzędowania.